Штани гірськолижні жіночі GS Pink, 10K

Виробник: GS
Наявність: В наявності
Код товару:N1907
2800 грн.
2450 грн.

Вибір розміру:

Опис товару

Жіночі гірськолижні штани GsouSnow яскраво-рожеві, 10К.

    Розмір штанів європейський повномірний. У будь-якому випадку, при замовленні ми допоможемо Вам найбільш точно підібрати саме ваш правильний розмір.

Особливості:

  • мембрана:
    • водонепроникність: 10 000 мм.
    • вологовідведення: 10 000 г/м2/24 часа.

      10K Waterproof / 10K Breathable - ця технологія захищає вас від дощу, снігу та вітру зовні, в той час, як зсередини забезпечується повітропроникність через мембрану, дозволяючи вологим парам піти назовні (дихання) забезпечуючи ваш комфорт на найвищому рівні. Удосконалена теплоізоляція (спеціальна технологічна підкладка) регулює клімат тіла, щоб тримати вас у теплі у будь-який час. Волокнисті волокна відбивають тепло вашого тіла, зберігаючи його, у своїй випускаючи вологі пари, відводячи вологу від тіла через мембрану.

  • Витривала міцна зовнішня тканина, високого рівня
  • Снігозахисні (внутрішні) гетри
  • Блискавки внизу з боків для зручності надягання їх поверх гірськолижних черевиків із застібкою
  • Анатомічний крій коліна
  • Регульований пояс
  • Підтяжки, що відстібаються та регулюються
  • Вентиляційні вставки на блискавці
  • Удосконалена теплоізоляція з температурою комфорту до -20С.
  • Зручні кишені
  • Захищенні шви.
  • Зносостійкі вставки на внутрішній нижній частині штанини.

Прання

Прання

Уход за одеждой из мембранных тканей

Прежде всего, одежду из современных тканей необходимо правильно стирать. Ни в коем случае ни Ариэлем, ни Тайдом, ни другими моющими средствами или стиральными порошками, которые содержат хлор. Дело в том, что молекулы хлора перфорируют мембрану, и, хотя она начинает в результате лучше дышать, параллельно с этим появляется и побочный эффект этого «улучшения характеристик» -

Догляд за одягом із мембранних тканин

Одяг з мембранних тканин треба прати тільки спеціальними засобами для прання мембранних виробів. Мембранні тканини не можна прати порошком. Всі кристалічні засоби для прання протипоказані, оскільки забивають пори, і мембрана перестає працювати на відведення пари, тобто втрачає паропроникність. Як ви пам'ятаєте, паропроникність – одна з основних характеристик мембрани

Починати прання слід з огляду одягу. Необхідно перевірити кишені, видалити з них усі забуті речі, застебнути всі застібки (гудзики, блискавки, карабіни). Якщо куртка або комбінезон має деталі, що відстібаються, їх рекомендується від'єднати і прати окремо.

Прати одяг при несильних забрудненнях немає потреби, достатньо змити м'якою губкою. Від частого прання мембрана псується і перестає виконувати свої функції.

Господарське мило підходить для ручного прання мембранного одягу. А ще його можна використовувати для видалення плям, що особливо в'їлися — злегка потерти старою зубною щіткою.

Мембранний одяг рекомендують прати вручну або машиною-автоматом на режимі «ручне прання». Функцію віджиму слід вимкнути. 

Температура води за будь-якого виду прання повинна бути не вище сорока градусів. Прати необхідно лише спеціальними рідкими засобами, призначеними саме для мембранних тканин. Після завершення циклу прання одяг необхідно відразу вийняти, щоб уникнути фарбування різнокольорових частин одягу. Сушити одяг слід у підвішеному вигляді подалі від опалювальних приладів.

Після того як одяг висохне, його слід обробити водовідштовхувальним просоченням. Воно не дасть воді проникнути у верхній шар тканини і забезпечить додатковий захист.
Одяг заборонено прасувати. Висока температура псує мембранну тканину, руйнуючи її структуру.

Зберігання одягу. Зберігати речі слід у чистому вигляді у розправленому стані. Щоб мембрана не засмічувалися пилом, одяг слід обернути у чохол із щільної тканини чи поліетилену. Зберігати такі речі краще у шафі, сирі приміщення (комори, гаражі) згубно впливають на мембрану.

Правильний підбір мембранного одягу та догляд за ним дозволить вам зберегти його позитивні властивості та дозволить з задоволенням займатись гірськолижним відпочинком ;)

промокает. Течет… Можно услышать совет типа стирать «Лаской» - но и это тоже своего рода лотерея. Ведь компании не декларируют содержание хлора. Может повезти - если в конкретном моющем средстве не содержится хлора, а может и не повезти. Да и не только в хлоре дело. Существует большое количество «слабых» стиральных порошков, не содержащих хлора. Но… При неправильной стирке, даже слабыми порошками, мембрана просто забивается – грязь вспенивается, но не удаляется до конца, и благополучно закупоривает поры. Мембрана в этом случае очень хорошо противостоит воде, но прекращает дышать вообще.

Работающий бюджетный вариант – стирка жидким мылом или старым добрым хозяйственным, не содержащим хлора. Но проблема закупорки пор грязью в этом случае остается, хотя мембрана остается целой. Правда, в этом случае свойства мембраны могут быть восстановлены: чем быстрее владелец начнет стирать мембранную ткань специальным средством, тем быстрее мембрана «отмоется» от накопленной грязи и к ней вернутся свойства (если, конечно, она не перфорирована хлорсодержащими стиральными средствами).

Так что одежду из мембранных тканей стирайте только специальными средствами, а в случае их отсутствия или очень сильного загрязнения – хозяйственным мылом, но после этого все равно придется при первой возможности стирать специальным составом для восстановления дышащих свойств.

После стирки одежду не нужно отжимать, сушить ее лучше в тепле на сквозняке, ни в коем случае не на прямых солнечных лучах. Дело в том, что во время стирки вымываются специальные вещества, которыми пропитывается наружная – базовая – ткань для того, чтобы она не впитывала воду и… противостояла ультрафиолетовому излучению. А мокрая ткань может как минимум потерять свои яркие краски под действием солнца, а как максимум – и форму. Так что после того, как одежда высохнет, ее необходимо пропитать специальным фтористым составом. Фтористые составы создают пленку, защищающую от воды, но не препятствующие движению воздуха. Такой состав выполняет сразу три функции: он не только создаст пленку, препятствующую проникающим загрязнениям, не только будет защищать от воды, но и повысит стойкость ткани к ультрафиолетовому облучению солнцем. Внимание! Ни в коем случае не используйте силиконовые пропитки, они хороши для кемпингового снаряжения – палаток, тентов, то есть в тех случаях, когда дышащие свойства не являются первостепенными.

Таблиця розмірів

Таблиця розмірів

           Нагадуємо, що в будь-якому випадку ми зв'яжемося з вами по замовленню і допоможемо підбрати правильний розмір вашого майбутнього гірськолижного одягу:)

Штани       
SML  XL    XXL
Талія обхват, см
56-68 60-70 64-72 66-76 68-80
Бедра,см 86-95 90-100 94-104 97-108 100-112
Довжина, см  108
110 114 116 118
Зріст, см ~  158-177 165-180 165-180 165-181 166-181
Вага, кг ~  47-59 53-67 58-74 62-78 70-88

table-size-women-pants